Local pick ups available in Ogden or Ankeny. Just select local pick up in delivery or "ship to" options.

Collection: Tasty Treats

Our selection of locally sourced pantry items & American made sweets.

22 products
  • Pasta of the Prairie Meal Kit
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Creamed Honey
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta of the Prairie Pasta
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta of the Prairie Soup Mixes
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberry Creamed Honey
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta of the Prairie Pasta Salad Mixes
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Breadsticks & Flatbread
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rainbow Bites
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Starfish Sweeties
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blush Bears
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jellyshell Sea Turtles
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cotton Candy Sour Belts
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rainbow Sour Belts
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon Slices
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unicorn Popcorn
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gummy Dinos
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out